تبلیغات
اسپورتیها - توقعات عجیب مسی برای تمدید قرارداد با بارسلونا
تاریخ : چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 | 12:50 ب.ظ | نویسنده : م. پ


توقعات عجیب مسی برای تمدید قرارداد با بارسلونا

به گزارش خبرنگار ورزشی «خبرگزاری دانشجو»، روزنامه AS چاپ اسپانیا گزارش داد عصر دیروز خورخه مسی پدر بهترین فوتباللیست سال 2012 دنیا به باشگاه بارسلونا رفت تا در مقالات با سران این باشگاه درخصوص تمدید قرارداد پسرش تا سال 2019 صحبت کند.


قرارداد فعلی مسی تا 2018 اعتبار دارد، اما سران بارسا می خواهند این قرارداد را برای هفتمین بار و برای یکسال دیگر تمدید کرده و مسی را تا 2019 در نیوکمپ نگه دارند.


افزایش دستمزد مساله ای است که طرفین بر سر تحقق آن مشکلی ندارند و رقم فسخ قرارداد نیز همان 250 میلیون یوروی قبلی خواهد بود. با این حال دو شرط عجیب پیش روی بارسا قرار داده که شاید تحقق آنها امکان پذیر نباشد.


یکی از شرط های مسی جذب سرخیو آگرو مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی در تابستان است. آگروی 25 ساله که یکی از بهترین بازیکنان تیمش بوده، به رغم هفته های مصدومیت توانسته گل های زیادی برای سیتی به ثمر برساند و به نظر می رسد جدایی اش از لیگ جزیره کار سختی باشد.


شرط دوم مسی تمدید قرارداد خوزه مانوئل پینتو دروازه بان بارسلونا است. پینتوی 38 ساله که در هفته های اخیر به دلیل مصدومیت ویکتور والذز نفر اول ترکیب تیمش بوده، قراردادش در پایان فصل به پایان می رسد و تا این لحظه پیشنهادی برای تمدید قرارداد به او نشده است. او بهترین دوست مسی در بارسلونا محسوب می شود و به همین دلیل هم مسی از سران باشگاه درخواست تمدید قرارداد او را داشته است.
   • ایران سافت
  • شیر شاه
  • کارت شارژ همراه اول