تبلیغات
اسپورتیها - تساوی تلخ رئال در شب مصدومیت رونالدو/ جام از دست کهکشانی‌ها لغزید
تاریخ : پنجشنبه 18 اردیبهشت 1393 | 01:02 ب.ظ | نویسنده : م. پ


تساوی تلخ رئال در شب مصدومیت رونالدو/ جام از دست کهکشانی‌ها لغزید

به گزارش خبرنگار ورزشی «خبرگزاری دانشجو»، در دیداری معوقه از هفته سی و چهارم فوتبال باشگاه های اسپانیا دیشب تیم مدعی رئال مادرید در ورزشگاه "خوزه زوریا" و در حضور 22 هزار و 13 تماشاگر به مصاف وایادولید رفت و در حالی که تا دقایق پایانی از حریف پیش بود، اما در نهایت برابر میزبان رده هجدهمی خود تن به تساوی 1-1 داد.
 

در این بازی ابتدا سرخیو راموس در دقیقه 35 رئال را با یک ضربه آزاد تماشایی پیش انداخت، اما اوزوریو در دقیقه 85 با یک ضربه سر روی کرنر ارسالی از سمت چپ دروازه کاسیاس را باز کرد تا دومین تساوی پیاپی رئال رقم بخورد.
 

مهمترین نکته قابل توجه در این بازی مصدومیت کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال بود که در دقیقه 9 جای خود را به آلوارو موراتا داشت.
 

رئال مادرید با این تساوی خارج از خانه 84 امتیازی شد و در فاصله دو هفته مانده به پایان لالیگا در رده سوم باقی ماند.
 

هم اکنون اتلتیکومادرید با 88 و بارسلونا با 85 امتیاز در رده های اول و دوم هستند.
 

کهکشانی ها برای رسیدن به قهرمانی در لیگ کار سختی پیش رو دارند؛ چرا که برای تحقق این هدف باید هر دو بازی باقیمانده را با پیروزی پشت سر بگذارند و در سوی مقابل نیز اتلتیکو نباید بیشتر از یک امتیاز و بارسلونا بیشتر از 4 امتیاز بدست بیاورند.
 

با توجه به اینکه در هفته سی و هفتم اتلتیکو میزبان مالاگا است و بارسا نیز در خانه الچه به میدان خواهد رفت، رئال امید بسیار کمی برای قهرمانی خواهد داشت.
   • ایران سافت
  • شیر شاه
  • کارت شارژ همراه اول