تبلیغات
اسپورتیها - بلاتر: از انتخاب مسی به عنوان بهترین بازیکن شگفت زده شدم/ نمره‌ام به جام جهانی 9.25 از 10 است
بلاتر: از انتخاب مسی به عنوان بهترین بازیکن شگفت زده شدم/ نمره‌ام به جام جهانی 9.25 از 10  است

به گزارش خبرنگار ورزشی «خبرگزاری دانشجو» سپ بلاتر ساعتی قبل در کنفرانس مطبوعاتی خود در پایان جام جهانی  برزیل درباره انتخاب مسی به عنوان بهترین بازیکن این تورنمنت گفت: از اینکه مسی برنده توپ طلا شد، شگفت زده شدم. وقتی او برای دریافت جایزه بهترین بازیکن بالا آمد، کمی تعجب کردم.

 

او در ادامه درباره محرومیت چهار ماهه لوئیس سوارز مهاجم اروگوئه به دلیل گاز گرفتن مدافع ایتالیا عنوان کرد: این محرومیت سنگین باعث تاسف و پشیمانی من است، اما به عنوان رئیس فیفا تصمیم کمیته انضباطی را قبول می کنم. همه در جام جهانی دیدند که سوارز چه بازیکن موثر و توانمندی است و امیدوارم دوباره به مسیر موفقیت برگردد. او حالا در عضویت یکی از بزرگترین باشگاه های جهان است.

 

بلاتر درباره چگونگی برگزاری جام جهانی گفت: به نظرم برگزاری این تورنمنت موفقیت آمیز بود. جام جهانی امسال در سطح بالاتری نسبت به دوره گذشته برگزار شد و نسبت به 2010 پیشرفت خوبی در آن دیده شد. این پنجمین دوره جام جهانی بود که من به عنوان رئیس فیفا آن را تماشا کردم. نمره ای که به این جام می دهم، 9.25 از 10 است، به نظرم جام جهانی کامل وجود ندارد.  • ایران سافت
  • شیر شاه
  • کارت شارژ همراه اول