تبلیغات
اسپورتیها - کروس، اولین خرید فصل جدید کهکشانی‌ها
تاریخ : پنجشنبه 26 تیر 1393 | 10:43 ب.ظ | نویسنده : م. پ
کروس، اولین خرید فصل جدید کهکشانی‌ها

به گزارش خبرنگار ورزشی «خبرگزاری دانشجو»، در حالی که پیش از این اخبار زیادی درخصوص انتقال این بازیکن به رئال منتشر شده بود، اما امروز این انتقال نهایی شد و کروس با قراردادی 6 ساله به ارزش تقریبی 25 تا 30 میلیون یورو به رئال مادرید پیوست.

 

کروس که در جام جهانی 2014 خوش درخشید و یکی از ارکان اصلی قهرمانی آلمان بود، فقط یک سال دیگر با بایرن مونیخ قرارداد داشت و مسئولان بایرن مونیخ برای آنکه سال آینده او را به صورت آزاد از دست ندهند، مجبور شدند با انتقالش به رئال موافقت کنند.

 

او نهمین بازیکن آلمانی در تاریخ باشگاه رئال است. اولین آلمانی تاریخ رئال گونتر نتزر در سال 1973 بود. یک سال بعد برایتنر به خدمت گرفته شد. این دو پس از قهرمانی جام جهانی 74 به رئال امدند. حالا کروس نیز با قهرمانی جام جهانی به رئال آمد. اشتیلیکه با هشت و ایلگنر با پنج سال حضور در رئال ، ساسابقه ترین ژرمن های تاریخ رئال هستند.شوستر، متنزلدر و اوزیل آلمانی های دیگری هستند که در این سالها فرصت حضور در رئال را پیدا کرده اند.

 

باشگاه بایرن مونیخ نیز پس از قطعی شدن این انتقال، در بیانیه ای رسمی اعلام کرد: «از تونی کروس تشکر می کنیم و برای او و خانواده اش در مادرید و باشگاه جدیدش ، رئال مادرید آرزوی موفقیت داریم.»

   • ایران سافت
  • شیر شاه
  • کارت شارژ همراه اول