تبلیغات
اسپورتیها - جیمز رودریگز با 88 میلیون یورو رئالی شد
تاریخ : دوشنبه 30 تیر 1393 | 11:24 ب.ظ | نویسنده : م. پ

                          جیمز رودریگز با 88 میلیون یورو رئالی شد

به گزارش خبرنگار ورزشی «خبرگزاری دانشجو»، دو باشگاه رئال مادرید و موناکو بر سر انتقال جیمز رودریگز مهاجم جوان موناکو با رقم 88 میلیون یورو به توافق رسیدند.

 

این درست همان مبلغی است که بارسلونا چند هفته قبل برای جذب لوئیس سوارز پرداخت کرد تا بدین ترتیب جیمز و سوارز پس از گرت بیل و کریستیانو رونالدو، سومین بازیکنان گرانقیمت تاریخ فوتبال لقب بگیرند.

 

قرار است فردا جلسه نهایی با جیمز توسط سران رئال مادرید برگزار شود تا او پس از تونی کروس، دومین خرید رسمی کهکشانی ها باشد.

 

جیمز که با نزدیک به 45 میلیون یورو از پورتو به موناکو پیوسته بود، عملکرد بسیار خوبی در جام جهانی 2014 داشت و توانست عنوان آقای گلی را نیز به خود اختصاص بدهد. همین درخشش کافی بود تا باشگاه رئال مادرید مصمم به جذب او شود و سرانجام نیز این انتقال صورت گرفت.

 

جیمز تنها بازیکنی نیست که رئالی ها به دنبالش هستند، بلکه نام رادامل فالکائو نیز نی در فهرست قهرمان اروپا دیده می شود، اما جذب او منوط به آزمایشات پزشکی است.

 

جذب جیمز می تواند پایان حضور ایسکو در سانتیاگو برنابئو باشد؛ هافبکی که در ابتدای فصل قبل از مالاگا به خدمت گرفته شد و حالا مورد توجه تیم هایی از جمله لیورپول قرار دارد.  • ایران سافت
  • شیر شاه
  • کارت شارژ همراه اول