تبلیغات
اسپورتیها - جیمز رودریگز: می‌خواهم در رئال تاریخ‌ساز شوم/ زیدان اسطوره فوتبالی‌ام بود
جیمز رودریگز: می‌خواهم در رئال تاریخ‌ساز شوم/ زیدان اسطوره فوتبالی‌ام بود

به گزارش خبرنگار ورزشی «خبرگزاری دانشجو»، در این مراسم که ساعت 22:30 به وقت تهران آغاز شد، ابتدا جیمز با پیراهن شماره 10 و در کنار مسئولان رئال مقابل دوربین های تلویزیونی قرار گرفت و پس از آن راهی زمین اصلی شد تا در حضور هواداران نیز معارفه شود.


جیمز سومین کلمبیایی تاریخ رئال است، به همین دلیل کلمبیایی های شهر مادرید به برنابئو آمده بوددند تا مراسم معارفه هموطنشان باشکوه تر شود.


جیمز 23 ساله سپس در یک کنفرانس خبری حضور یافت و گفت: این لحظه ای است که همیشه رویایش را داشتم. در این جا می توانم تاریخ ساز شوم. می دانم که فشار خیلی زیاد است اما آماده ام تا با آن مواجه شوم. در این جا می خواهم پیروز شوم. امیدوارم که به رویایم برسم.


او درباره روند مذاکرات برای پیوستن به رئال عنوان کرد: از وقتی فهمیدم مرا می خواهند، همه تلاشم را کردم تا به این جا بیایم و کمک کنم.


آقای گل جام جهانی در پاسخ به اینکه اسطوره و الگویش چه کسی است، گفت: همیشه زیدان را تحسین می کردم. من تیمی که زیدان، رونالدو و کارلوس در آن بودند را دنبال می کردم و رویایم حضور در اینجا بود.


او درباره اینکه حالا تبدیل به سومین بازیکن گرانقیمت تاریخ رئال شده، اظهار داشت: در مورد اعداد صحبت نمی کنم. فقط می خواهم که تاریخسازی کرده و هواداران رئال را خوشحال کنم.


جیمز با اشاره به شماره پیراهنش گفت: همیشه شماره 10 را می پوشیدم، اما برای حضور در این جا حاضر بودم شماره 100 را به تن کنم. امیدوارم که جام ببرم.


ستاره کلمبیایی رئال درباره هم تیمی ها و پست بازی اش گفت: سایر بازیکنان تیم شخصیت های بزرگی هستند و حضور در کنار آنها بی نظیر است. امیدوارم که جامها را کنار هم ببینیم. فقط می خواهم تمرین کنم و از فرصت هایم استفاده کنم. رای من خوب است و افتخاری است که در کنار این همه ستاره بازی کنم. مسلماً چیزهای زیادی خواهم آموخت. در ضمن هر جا که مربی بخواهد، بازی خواهم کرد و برایم راست، وسط یا چپ فرقی ندارد.  • ایران سافت
  • شیر شاه
  • کارت شارژ همراه اول