تبلیغات
اسپورتیها - اظهارنظر جنجالی مدافع جدید بارسلونا؛ سیگار را ترک نمی‌کنم
تاریخ : دوشنبه 13 مرداد 1393 | 09:53 ق.ظ | نویسنده : م. پ

به گزارش خبرنگار ورزشی «خبرگزاری دانشجو»، جرمی متئو مدافع 30 ساله والنسیا چند هفته قبل با قراردادی 20 میلیون یورویی به بارسلونا پیوست.

 

پس از این انتقال، تصاویری از سیگار کشیدن این بازیکن در سایت های مختلف که مربوط به زمان حضورش در والنسیا بود، منتشر شد، اما متئو تاکید کرد که این یک مساله شخصی است و هواداران بارسلونا باید بر روی عملکرد او در زمین بازی حساب باز کنند.

 

متئو در این باره به روزنامه مارکا گفت: خیلی سیگار نمی کشم، اما هر وقت بخواهم، این کار را انجام می دهم. این یک مساله شخصی است. آنچه در زمین رخ می دهد، اهمیت دارد و مردم باید کارهای دیگر مرا فراموش کنند.

 

وی افزود: می خواهم بهترین عملکرد را در بارسلونا داشته باشم و این موضوع از اهداف شخصی خودم هم مهمتر است. من از آن دسته آدم هایی نیستم که روزی یک پاکت سیگار بکشم. الان دو هفته است که سیگار نکشیده ام. به هر حال این مساله ای است که در مسیرش افتاده و گرفتار آن شده ام. می دانم چه مسائلی درباره ام مطرح شده، اما برایم اهمیتی ندارد.

 

سران بارسلونا احتمالاً از سیگار کشیدن متئو راضی و خوشحال نخواهند بود. این تیم سال گذشته یک کمپین ضد سیگار راه اندازی کرد و ورزشگاه نیوکمپ در حال حاضر یک استادیوم بدون دود است.  • ایران سافت
  • شیر شاه
  • کارت شارژ همراه اول