تبلیغات
اسپورتیها - سیمئونه: دی‌ماریا بهترین بازیکن رئال است/ آنچلوتی: هرطور که بخواهم، از دی‌ماریا استفاده می‌کنم

به گزارش خبرنگار ورزشی «خبرگزاری دانشجو»، در دیدار رفت سوپر جام اسپانیا شب گذشته جدال تیم های رئال و اتلتیکو با تساوی 1-1 خاتمه یافت.

 

در این بازی آنخل دی ماریا ستاره آرژانتینی رئال که صحبت هایی مبنی بر جدایی اش در روزهای اخیر به گوش رسید، روی نیمکت قرار داشت و در دقیقه 77 به جای لوکا مودریچ به میدان رفت.

 

دی ماریا در همین مدت زمان کوتاه عملکرد بسیار خوبی داشت و مورد تشویق هواداران رئال نیز قرار گرفت.

 

نیمکت نشینی این هافبک چپ پا باعث بروز یک جنگ روانی شد. دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو در نشست خبری پس از این بازی با دفاع از هموطن رئالی اش گفت: بی تردید دی ماریا تاثیرگذار ترین بازیکن رئال مادرید در خط حمله است. در نیمه اول چهار موقعیت گل داشتیم. در نیمه دوم دی ماریا به عنوان بهترین بازیکن رئال وارد میدان شد و به همین خاطر رئال بهتر بازی کرد.

 

این صحبت ها از سوی کارلو آنچلوتی بی پاسخ نماند. سرمربی ایتالیایی رئال در جواب حرف های سیمئونه عنوان کرد: دی ماریا بازیکن رئال است و هر طور که دلمان بخواهد از او استفاده می کنیم. شاید سیمئونه فراموش کرده است که رونالدو به توپ طلا رسید و گرت بیل در فینال لیسبون به تیم او گل زد. البته دی ماریا هم یکی از بهترین بازیکنان رئال است. خوش شانس هستیم که بازیکنان خوبی در اختیار دارم.

   • ایران سافت
  • شیر شاه
  • کارت شارژ همراه اول