تبلیغات
اسپورتیها - شیاطین‌سرخ همچنان در حسرت اولین برد/ یونایتد با دی‌ماریا هم متوقف شد

به گزارش خبرنگار ورزشی «خبرگزاری دانشجو»، در نخستین بازی از هفته سوم رقابت های فوتبال باشگاه های برتر انگلیس از ساعت 16:15 امروز به وقت تهران تیم سرشناس اما افول کرده منچستریونایتد در ورزشگاه "تورف مور" به مصاف برنلی رفت و برابر میزبان نه چندان سرشناس خود با تساوی بدون گل متوقف شد تا سومین دیدار شیاطین سرخ در فصل جدید نیز مثل دو دیدار قبلی بدون آنکه سه امتیاز برای آنها بدست بیاید، خاتمه یابد.

 

لوئیس فان خال سرمربی هلندی منچستریونایتد در این بازی تیمش را با ترکیب دخیا، بلکت، ایوانز، جونز، دی ماریا، فلچر، ماتا، والنسیا، یانگ، رونی و فان پرسی به میدان فرستاد.

 

یونایتد در این بازی توپ و میدان را بیشتر از حریف در اختیار داشت، اما نمی توانست موقعیت خطرناک گلزنی ایجاد کند. معدود موقعیت های این تیم نیز با دفاع فشرده میزبان و بی دقتی بازیکنان میهمان در زدن ضربات نهایی از دست رفت.

 

حضور دی ماریا گرانترین بازیکن تاریخ لیگ برتر جزیره نیز نتوانست کمکی به شیاطین سرخ کند. این هافبک آرژانتینی در اواسط نیمه دوم با مصدومیت مواجه شد و در دقیقه 70 جای خود را به اندرسون داد.

 

قضاوت این بازی بر عهده کریس فوی بود که به فلچر و بلکت از یونایتد و مارنی و استیون رید از برنلی کارت زرد نشان داد.

 

منچستریونایتد که در دو بازی قبلی اش یک باخت و یک تساوی بدست آورده بود، با تساوی امروز خود 2 امتیازی شد و موقتاً در رده سیزدهم قرار گرفت. برنلی نیز با کسب اولین امتیاز خود در فصل جدید به رده هجدهم صعود کرد.

 
  • ایران سافت
  • شیر شاه
  • کارت شارژ همراه اول