تبلیغات
اسپورتیها - جشن صعود منچسترسیتی در رم/ بارسا، بایرن و چلسی پیروز شدند
تاریخ : پنجشنبه 20 آذر 1393 | 10:58 ق.ظ | نویسنده : م. پ

 در گروه پنجم تیم های آاس رم و منچسترسیتی در ورزشگاه المپیکو جدال سختی را با یکدیگر برای صعود داشتند که در نهایت منچسترسیتی با گل هایی که سمیر نصری و پابلو زابالتا در نیمه دوم به ثمر رساند، میزبانش را از پیش رو برداشت و با 8 امتیاز به عنوان تیم دوم صعود کرد.

 

در دیگر بازی نیز تیم بایرن مونیخ که پیش از این صعودش را به عنوان صدرنشین مسجل کرده بود، در ورزشگاه آلیانز آرنا با گل های مولر، روده و گوتزه از سد زسکا مسکو گذشت و 15 امتیازی شد.

 

در این گروه پس از بایرن و سیتی، تیم رم با 5 امتیاز به لیگ اروپا راه یافت.

 

در گروه ششم و در حساس ترین بازی دیشب تیم بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف پاریسن ژرمن رفت و با نتیجه 3-1 میهمان قدرتمند خود را شکست داد تا با 15 امتیاز به عنوان تیم نخست راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.

 

در این بازی ابتدا زلاتان ابراهیموویچ در دقیقه 15 تیم فرانسوی را پیش انداخت، اما مسی در دقیقه 19، نیمار در دقیقه 42 و سوارز در دقیقه 77 سه گل برای بارسا زدند.

 

در دیگر بازی این گروه آژاکس با 4 گل آپوئل را مغلوب کرد و با 5 امتیاز پس از پاریسن ژرمن 13 امتیازی در رده سوم قرار گرفت و راهی لیگ اروپا شد.

 

در گروه هفتم تیم صعود کرده چلسی در ورزشگاه استمفوردبریج 3-1 اسپورتینگ لیسبون را شکست داد و مانع صعود این تیم پرتغالی شد.

 

فابرگاس از روی نقطه پنالتی، شورله و اوبی میکل در این بازی برای چلسی گلزنی کردند.

 

در دیگر بازی نیز شالکه با یک گل از سد میزبانش ماریبور گذشت و پس از چلسی در رده دوم ایستاد.

 

در این گروه چلسی با 14، شالکه با 8، اسپورتینگ با 7 و ماریبور با 3 امتیاز در رده های اول تا چهارم قرار گرفتند.

 

 

در گروه هشتم و و در بازی هایی که تشریفاتی بود، پورت و شاختار 1-1 مساوی کردند و بیلبائو نیز 2-0 برابر باته بوریسوف پیروز شد.

 

در این گروه پورتو و شاختار به ترتیب با 14 و 9 امتیاز راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند، بیلبائو با 7 امتیاز به لیگ اروپا راه یافت و باته نیز با 3 امتیاز حذف شد.

   • ایران سافت
  • شیر شاه
  • کارت شارژ همراه اول