تبلیغات
اسپورتیها - احتمال رویارویی بارسا با چلسی یا بایرن
تاریخ : پنجشنبه 20 آذر 1393 | 11:03 ق.ظ | نویسنده : م. پ

 بازی امشب بارسلونا و پاریسن ژرمن برای هر دو تیم و به خصوص بارسا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

این دو تیم در حالی به مصاف هم می روند که پاریسن ژرمن در صدر گروه قرار دارد و با یک تساوی نیز صدرنشینی را برای صعود تضمین خواهد کرد، اما بارسلونای 12 امتیازی نیاز مبرمی به 3 امتیاز دارد.

 

صعود به عنوان تیم دوم می تواند به منزله یک مرگ زودهنگام برای بارسا باشد؛ چرا که قرعه دشواری انتظار این تیم را می کشد.

 

هم اکنون صدرنشین رئال، اتلتیکو، موناکو، دورتموند، بایرن مونیخ، پورتو و چلسی در سایر گروه ها قطعی شده است. اگر بارسا امشب پیروز از میدان خارج نشود و در رده دوم گروه قرار بگیرد، در مرحله یک هشتم نهایی شرایط سختی را ممکن است تجربه کند. تیم های رئال و اتلتیکومادرید به عنوان تیم های اسپانیایی با بارسا برخورد نخواهند کرد. بنابراین آبی و اناری پوشان با یکی از پنج تیم دیگر برخورد خواهند کرد. در این میان بدون شک چلسی و بایرن مونیخ که از آماده ترین تیم های حال حاضر اروپا هستند و در صدر لیگ های انگلیس و آلمان نیز قرار دارند، سخت ترین حریفان محسوب می شوند.

 

بارسلونا با هدایت لوئیز انریکه هم اکنون در رده دوم لیگ اسپانیا قرار دارد و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی نیز صعود کرده است. با توجه به اینکه هنوز هیچ افتخار در فصل جاری در کارنامه این تیم به ثبت نرسیده، رویارویی احتمالی با چلسی یا بایرن و احتمال حذف زودهنگام، می تواند باقیمانده فصل را برای این تیم به چالش بکشاند.

   • ایران سافت
  • شیر شاه
  • کارت شارژ همراه اول